Careers

Šobrīd nav nevienas brīvas vakances.

Mēs publicēsim darba piedāvājumus, kolīdz tādi izveidosies.

Projektu vadītājs

Pienākumi:

  • Aktīvi pārdot uzņēmuma piedāvāto produkciju un risinājumus
  • Uzturēt un attīstīt attiecības ar esošajiem klientiem, veicināt jaunu klientu piesaisti
  • Izstrādāt klientu vajadzībām piemērotus tehniskos risinājumus
  • Attīstīt un pilnveidot savas zināšanas par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem
  • Prasības:

  • Augstākā tehniskā izglītība
  • Izpratne par procesiem ūdens apgādes sistēmās
  • Darba pieredze min 2 gadi
  • Komunikabla, enerģiska, uz sasniegumiem orientēta personība
  • Optimisms, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu
  • Ļoti labas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes - MS Office
  • Autovadītāja apliecība
  • Piedāvājam:

  • Dinamisku darbu starptautiskā biznesa vidē
  • Labus darba apstākļus
  • Atalgojumu, balstītu uz pieredzi un kvalifikāciju
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi
  • Profesionālās izaugsmes iespējas
  • Dienesta automašīnu
  • Prasību formulārs:

    Minimālais izglītības līmenis:

    Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

    Valodu zināšanas:

    Angļu, Krievu, Latviešu

    Darba pieredze:

    2-5 gadi

    Darba laiks:

    Pilna slodze

    Darba uzsākšana:

    vienojoties

    Darba vieta:

    RĪGA, LATVIJA

    Amats:

    Speciālists

    CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 9. septembrim sūtiet uz e-pastu: info@inducont.lv.

    Mēs sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri atbilst mūsu izvirzītajām prasībām.